Wyniki

Game Nazwa drużynu Nazwa drużyny Wynik (Result)
No. (Name of the team) (Name of the Team)
1. A1 – A2 Valmiera BSS BC Khizhaki Kiev 49 75
2. A3 – A4 Kuźnia KS Rosa Radom 45 84
Stalowa Wola
3. A1 – A3 Kuźnia Valmiera BSS 34 67
Stalowa Wola
4. A2 – A4 KS Rosa Radom BC Khizhaki Kiev 54 75
5. A1 – A4 Valmiera BSS KS Rosa Radom 75 48
6. A2 – A3 BC Khizhaki Kiev Kuźnia 82 39
Stalowa Wola
7. B1 – B2 SKS Kasprowicz Inowrocław KK Wilki Morskie Szczecin 60 99
8. B3 – B4 BC Tartu/Eviko Tiger Berlin 86 57
9. B1 – B3 SKS Kasprowicz Inowrocław BC Tartu/Eviko 47 114
10. B2 – B4 KK Wilki Morskie Szczecin Tiger Berlin 77 61
11. B4 – B1 Tiger Berlin SKS Kasprowicz Inowrocław 81 74
12. B2 – B3 KK Wilki Morskie Szczecin BC Tartu/Eviko 72 83
13. C1 – C2 MKS Dąbrowa Górnicza TenneT Young-heros Bayreuth 99 73
14. C3 – C4 VKM Vilnius BK Snakes Ostrava 58 73
15. C1 – C3 MKS Dąbrowa Górnicza VKM Vilnius 68 64
16. C2 – C4 TenneT Young-heros Bayreuth BK Snakes Ostrava 81 84
17. C1 – C4 BK Snakes Ostrava MKS Dąbrowa Górnicza 83 86
18. C2 – C3 TenneT Young-heros Bayreuth VKM Vilnius 66 71
19. D1 – D2 Rosa II MKS Grójec 72 69
20. D3 – D4 East-Ball Basketbola Komanda Rgour Mińsk 47 115
21. D1 – D3 Rosa II East-Ball Basketbola komanda 96 100
22. D2 – D4 MKS Grójec Rgour Mińsk 35 129
23. D1 – D4 Rgour Mińsk Rosa II 127 32
24. D2 – D3 MKS Grójec East-Ball Basketbola komanda 79 52
Grup Order
Group A Group B Group C Group D
1. Khizaki Kiev 1. BC Tartu / Eviko 1. Dąbrowa Górnicza 1. RGUOR Minsk
2. Valmiera BSS 2. KK Wilki Szczecin 2. BK Snakes Ostrava 2. MKS Grójec
3. Rosa Radom 3. Berlin Tiger 3. VKM Vilnius 3. East – Ball Riga
4. Kuźnia St. Wola 4. SKS Kasprowicz Innowrocław 4. Tennet Bayeruth 4. Rosa II
25. Hall A MOSiR 16:00 A1 – B2 Khizaki Kiev KK Wilki Szczecin 69 48
Quarter-final
26. Hall A Mosir 18:15 A2 – B1 Valmiera BSS BC Tartu Eviko 66 80
Quarter-final
27. Hall D PSP 33 16:00 C3 – D4 VKM Vilnus Rosa II 78 66
28. Hall E PSP 17 Czarnoleska street 18:15 C4 – D3 Tennet Bayeruth East-ball Riga 88 70
29. Hall C PSP29 16:00 A3 – B4 Rosa I Radom SKS Kasprowicz Innowrocław 104 65
30. Hall C PSP29 18:15 A4 – B3 Kuźnia St. Wola Berlin Tiger 49 70
31. Hall B Budowlanka 16:00 C1 – D2 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Grójec 90 64
Quarter-final
32. Hall D PSP 33 18:15 C2 – D1 BK Snakes Ostrava RGUOR Mińsk 42 107
Quarter-final
33.

Hall A
MOSiR ul. Narutowicza 9 16:00
Win. 25 – Win. 31 Khizaki Kiev Dąbrowa Górnicza 85 48
Semi-final
34.

Hall A
MOSiR ul. Narutowicza 9 18:15
Win. 26 – Win. 32 BC Tartu Eviko RGUOR Mińsk 64 62
Semi-final
35.

Hall B-
ZSB–
ul Kościuszki 7

16:00

Los. 25 – Los. 31 KK Wilki Szczecin MKS Grójec 75 46
36.

Hall B- ZSB
–ul Kościuszki 7 18:15
Los. 26 – Los. 32 Valmiera BSS BK Snakes Ostrava 68 67
37.

Hall D –
Primary School 33,
Kolberga 5 str 16:00
Win. 27 – Win. 29 VKM Vilnus Rosa I Radom 64 98
38.

Hall D –
Primary School 33,
Kolberga 5 str 1 18:15
Win. 28 – Win. 30 Tennet Bayreuth Tiger Berlin 58 76
39.

Hall E –
Primary School 17,
Czarnoleska 10 str. 16:00
Los. 27 – los. 29 Rosa II SKS Kasprowicz Innowrocław 91 100
40.

Hall E –
Primary School 17,
Czarnoleska 10 str. 18:15
Los. 28 – Los. 30 East-ball Riga Kuźnia St. Wola 76 94
41.

Hall C–
Primary School 29,
Ceglana 14 str.
9:00
Los. 37 – Los. 38 VKM Vilnus Tennet Bayreuth 74 80
XI – XII place
42.

Hall C–
Primary School 29,
Ceglana 14 str.
11:00
Win. 37 – Win. 38 Rosa I Radom Tiger Berlin 73 84
IX – X place
43.

Hall D–
Primary School 33,
Kolberga 5 str.

9:00

Los. 39 – Los. 40 Rosa II East Ball Riga 70 107
XV – XVI place
44.

Hall D–
Primary School 33,
Kolberga 5 str.

11:00

Win. 39 – Win. 40 SKS Kasprowicz Innowrocław Kuźnia St. Wola 83 66
XIII – XIV place
45.

Hall A–
MOSiR, Narutowicza 9 str.

9:00

Los. 33 – Los. 34 Dąbrowa Górnicza RGUOR Mińsk 38 132
III – IV place
46.

Hall A–
MOSiR, Narutowicza 9 str.

12:00

Win. 33 – Win. 34 Khizaki Kiev BC Tartu Eviko 78 63
I – II place
47.

Hall B–
ZSB, Kościuszki 7 str

11:15 a.m.

Los. 35 – Los. 36 MKS Grójec BK Snakes Ostrava 72 60
VII – VIII place
48.

Hall B–
ZSB, Kościuszki 7 str

9:00 a.m.

Win. 35 – Win. 36 KK Wilki Szczecin Valmeria BSS 78 42
V – VI place
Tournament Order
1. Khizaki Kiev 9. Tiger Berlin
2. BC Tartu Eviko 10. Rosa I Radom
3. RGOUR Mińsk 11. Tennet Bayreuth
4. MKS Dąbrowa Górnicza 12. VKM Vilnus
5. KK Wilki Szczecin 13. Kasprowicz Inowrocław
6. Valmiera BSS 14. CSM Kuźnia St. Wola
7. MKS Grójec 15. East-ball Riga
8. BK Snakes Ostrava 16. Rosa II

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik w każdej drużynie

  1. Vlad Bondarev – BC Khizhaki Kiev
  2. Kaspar Sepp – BC Tartu/Evico
  3. Artiom Brashko – Rguor Mińsk
  4. Maks Stadler – MKS Dąbrowa Górnicza
  5. Aleksander Wiśniewski – KK Wilki Morskie Szczecin
  6. Eriks Zalans – Valmiera BSS
  7. Michał Kot – MKS Grójec
  8. Dawid Muntag – BK Snakes ostrava
  9. Emil Bischoff – Berlin Tiger
  10. Oliwier Duchnowski – Rosa I Radom
  11. Manuel Kleebauer – Tennet Young Heroes Bayreuth
  12. Danielus Kasparas – VKM Vilnius
  13. Wiktor Kałecki – SKS Kasprowicz Inowrocław
  14. Kamil Barnuś – Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
  15. Aleksis Gaidamović – East-Ball Riga
  16. Kacper Wójcik – Rosa II Radom

I Piątka Turnieju (All Star Game)

  1. Anton Stepanischenko – BC Khizhaki Kiev
  2. Bogdan Gavrilov – BC Khizhaki Kiev
  3. Marcus Heinakroon – BC Tartu/Evico
  4. Kiril Vaskovćov – Rguor Mińsk
  5. Jan Matuszczyk – MKS Dąbrowa Górnicza

Najlepszy strzelec turnieju (The best scorer)

  1. Mikołaj Wojciechowski – SKS Kasprowicz Inowrocław

Najbardziej wartościowy zawodnik turnieju (MVP)

  1. Aleksey Goncharov – BC Khizhaki Kiev